فهرست بستن

نمایشگاه خانه علم

خانه علم دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در نظر دارد برنامه  نمایشگاه علوم مختلف را برای دانش آموزان برگزار کنددر این نمایشگاه، زیبایی‌ها و مفاهیم علوم پایه از طریق انجام آزمایش‌های جذاب و شگفت‌انگیز فیزیک، شیمی، ریاضی، علوم زیستی، علوم زمین و علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات توسط مجریان مجرب به معرض نمایش گذاشته خواهد شد. علی‌رغم اینکه این نمایشگاه برای بازدید گروهی دانش آموزان در تمامی پایه‌های آموزشی از شنبه تا چهارشنبه در نظر گرفته شده است، اما دانش آموزان می‌توانند به همراه والدین خود روزهای پنجشنبه و جمعه در زمان‌های معین شده نیز از نمایشگاه بازدید کنند.

این نمایشگاه شامل سه بخش می‌باشد:

شگفتی‌های علمی

در این بخش، دانش‌آموزان می‌توانند آزمایش‌های جذاب علمی فیزیک، شیمی، ریاضی و . . . را مشاهده و انجام دهند و مفاهیمی که در کلاس درس خوانده و شنیده اند را از نزدیک لمس کنند.

اتاق تفکر
در این بخش، دانش‌آموزان مشغول حل معماهایی در قالب بازی‌های فکری خواهند بود و هر یک از بازی های اتاق تفکر متناسب با یکی از هوش‌های چندگانه گاردنر طراحی شده است.

اتاق تاریک
در این بخش، آزمایش‌های نوری جذابی به دانش‌آموزان نمایش داده می‌شود و دلیل علمی آن‌ها به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد.

ساعات کاری نمایشگاه خانه علم:
بصورت گروهی: روزهای شنبه تا چهارشنبه ۸ – ۱۳ صبح
بصورت انفرادی: روزهای پنجشنبه و جمعه در بازه های زمانی ۱۰-۱۲، ۱۲- ۱۴ و  ۱۴-۱۶

در آینده‌ی نزدیک امکان پرداخت اینترنتی برای شرکت در این نمایشگاه‌ها در کادر روبرو فراهم می‌گردد. تا آن زمان جهت هماهنگی برای بازدید گروهی و انفرادی می‌توانید با دفتر خانه علم تماس حاصل فرمایید.
۰۲۴-۳۳۱۵۵۰۳۴-۵
و ۰۹۱۲۹۳۵۷۷۳۲

لطفا تصویر فیش واریزی را از طریق فرم زیر ارسال نمایید: